Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

Historia Marki

Nowatorstwo i klasyka. Jakość, precyzja wykonania i oryginalne materiały. Łamanie konwencji i poszukiwanie prawdziwego DNA zegarka. Sportowy szyk, styl casual i luksus, który jest w zasięgu ręki. To elementy, które tworzą istotę marki BRISTON. Zegarków, których zamysł przez wiele lat dojrzewał w głowie ich twórcy — Brice Jaunet'a.

Jakim zegarkiem jest BRISTON?

Zaskakującym, nowoczesnym i ponadczasowym.

To marka zegarków, która powstała na bazie doświadczeń i wspomnień Brice Jaunet'a i w pewnym stopniu odzwierciedla jego osobowość. To właśnie jego zamiłowanie do sportu i podróży dało marce BRISTON sportowy styl, elegancję i nieco ekscentrycznego ducha. A nieustanne dążenie do perfekcji, zamiłowanie do rzeczy luksusowych i oryginalnych, stało się inspiracją do zaprojektowania unikalnego designu. Opartego na kolorach i zaskakujących materiałach takich jak octan celulozy wykorzystany w kopertach kolekcji Clubmaster, czy wytrzymały, wodoodporny nylon, z którego wykonane są paski NATO w sportowych modelach.

Wszystko to tworzy spójny, charakterystyczny i niepowtarzalny wygląd, który sprawia, że zegarki BRISTON wykraczają poza ramy standardowego wzornictwa, intrygują i przyciągają uwagę.

Marka BRISTON kreuje własny świat. Świat wysublimowanej elegancji i pełen nieszablonowych rozwiązań. Oferuje zegarek w sportowym stylu o charakterze «premium», który stanowi idealny balans pomiędzy nowoczesnym czasomierzem a szykownym dodatkiem w stylu casual. Oferuje luksus, który jest w zasięgu ręki.

KOLEKCJA

1
Created on niedziela, 07, sierpień 2016 09:46

WYDARZENIA

2
Created on niedziela, 07, sierpień 2016 09:46

SERWIS

3
Created on niedziela, 07, sierpień 2016 09:46