Dwa modele zegarków BRISTON pojawiły się w wakacyjnym wydaniu TRAVEL POLSKA. Zegarki z linii Clubmaster Vintage i Clubmaster Sport.

 

 

 

17142.SA.BS.2.NB qModa na vintage
Zegarek, którego stylistyka nawiązuje do mody i designu z lat 20. XX wieku. Zwraca w nim uwagę charakterystyczna koperta o zaokrąglonych rogach wykonana z materiału premium — włoskiego octanu celulozy. To właśnie ten unikalny, ręcznie polerowany acetat tworzony w fabryce Mazzucchelli nadaje zegarkowi niepowtarzalnego i modnego wyglądu vintage.

BRISTON Clubmaster Vintage z granatową tarczą i matowym wykończeniem. W kopercie z ręcznie polerowanego acetatu. Na flanelowym, wymiennym pasku.

BRISTON Clubmaster Vintage. Model: 17140.SA.TV.15.LFNB. Koperta: 40 mm. Wodoszczelność: 50m/ 5 ATM. Cena 1 450 PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bristonW sportowym stylu

Aston Martin DB5, Porsche 911S czy Ferrari 250 GTO — to tylko kilka z wielu niezapomnianych, ponadczasowych samochodów, które powstały w latach 60. Wyścigi i samochody z tamtych lat były inspiracją do stworzenia tej niecodziennej linii zegarków - Clubmaster Sport.

BRISTON Clubmaster Sport z białą tarczą w kopercie z czarnego octanu celulozy. Chronograf ze skalą tachometryczną. Zegarek dostępny na wymiennym pasku nato. BRISTON Clubmaster Sport. Model: 15142.SA.BS.1.LSB. Koperta: 42 mm. Wodoszczelność: 100m/10 ATM. Cena 1330 PLN.