Teraz do każdego zegarka BRISTON zakupionego w  salonach jubilerskich JUBITOM będzie można otrzymać gratis praktyczny i pojemny powerbank 2200 mAh z funkcją inteligentnego ładowania.

 

 zegarek clubmaster diver brushed steel automatic hms navy blue dial

 

Zobacz kolekcję zegarków BRISTON w salonie lub online.

 

Przyjdź do salonu  objętego promocją. Zobacz bestsellerowe klasyczne modele zegarków BRISTON, najnowsze sportowe wersje z m.in. z linii Clubmaster Classic, Clubmaster Sport, Cubmaster Chic oraz Clubmaster Diver  i  wybierz zegarek dla siebie. Doradca w salonie pomoże ci dobrać zegarek, który najlepiej trafi w Twoje gusta i będzie świetnie prezentować się na nadgarstku.

Kolekcje zegarków BRISTON możesz zobaczyć również online na stronie Classic Watch.

zegarki BRISTON

 

Zobacz więcej zegarków BRISTON

Jak można wziąć udział w promocji?

 

Regulamin promocji: "Dodajemy mocy z zegarkami BRISTON."

 

I. Wprowadzenie

 1. Organizatorem promocji pod nazwą ,,Dodajemy mocy z zegarkami BRISTON” (,,Promocja”) jest jedyny autoryzowany dystrybutor zegarków BRISTON w Polsce  CLASSIC WATCH Kwiatkowski Sp. Jawna z siedzibą w Katowicach (40-541), ul. Rzepakowa 2A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000118964, NIP: 9542410785, REGON: 277849189, („Organizator”).
 2. Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, będących konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c., którzy w okresie obowiązywania Promocji dokonają w wybranym salonie transakcji w postaci jednorazowego zakupu (stwierdzonego jednym paragonem) zegarka marki DOXA.

 

II. Zasady promocji

 1. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakupów w wybranych salonach jubilerskich. Wykaz salonów objętych promocją w Załączniku nr 2 dołączonym do regulaminu.
 2. Promocja trwa od 28 lipca - 6 sierpnia 2017 roku.
 3. W ramach promocji do każdego zegarka BRISTON zakupionego w w/w salonach dodawany będzie pojemny powerbank 2200 mAh z funkcją inteligentnego ładowania. Specyfikacja powerbanku w Załączniku nr 1.
 4. Aby otrzymać powerbank gratis należy po dokonaniu zakupu wysłać skan lub zdjęcie paragonu do Organizatora promocji na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub MMS--em pod numer 578 500 122 wraz z danymi kontaktowymi (imię nazwisko, telefon kontaktowy, adres wysyłki).
 5. Uczestnik Promocji może wielokrotnie brać udział w Promocji w okresie jej obowiązywania, pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków określonych w niniejszym regulaminie.

 

III. Postanowienia końcowe

 1. Udział w Promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem http://www.classicwatch.com.pl oraz udostępniana w formie pisemnej informacji w salonach.
 4. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna na stronie internetowej pod adresem: http://www.classicwatch.com.pl
 5. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.
 6. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 28 lipca 2017 roku.

 

Załącznik nr 1

Informacje techniczne:

Power Bank 2200 mAh, input 5V/500 mA (max), output 5V/1A (max), USB, micro USB, funkcja inteligentnego ładowania.
Materiał: platic
Wymiary urządzenia: 9,5 x 6,2 x 0,5 cm

 

Załącznik nr 2

Salony objęte promocją:

Salon JUBITOM, Galeria Echo,  Kielce

Salon JUBITOM, Galeria Avenida, Poznań

Salon JUBITOM, Galeria Malta, Poznań

Salon JUBITOM, Galeria Magnolia, Wrocław