doxa shark ceramica Teraz do każdego zegarka DOXA zakupionego w wybranych salonach jubilerskich będzie można otrzymać gratis praktyczny i pojemny powerbank 2200 mAh z funkcją inteligentnego ładowania.

  

doxa bazylea2017 classicwatch10Od zakończenia targów Baselworld 2017 minęło już kilka tygodni, niemniej emocje i wspomnienia związane z tym wydarzeniem są nadal bardzo silne. Biorąc pod uwagę, iż wydarzenie to jest najważniejszym w międzynarodowym świecie zegarków, a dodatkowo w tym roku targi obchodziły jubileusz 100-lecia, nie jest niczym dziwnym, że choć kilka dni spędzonych w Bazylei stanowi niezapomniane przeżycie dla każdego fana zegarków. 

 

doxa grandemetre blueplaneteZapraszamy do obejrzenia video recenzji modelu GrandeMetre Blue Planet® Chronometer Automatic - jednego z trzech unikatowych modeli DOXA z flagowej kolekcji GrandeMetre, które zaprojektowane zostały specjalnie z okazji 125-lecia powstania marki. DOXA GrandeMetre Blue Planet® Chronometer Automatic (D198RTE) jest jednym z trzech unikatowych modeli DOXA z flagowej kolekcji GrandeMetre, które zaprojektowane zostały specjalnie z okazji 125-lecia powstania marki.

 

Każdy z zegarków z linii Blue Planet® ozdobiony został charakterystyczną tarczą wykonaną z innego drogocennego, półszlachetnego minerału — niebieskiego awenturynu, agatu oraz tygrysiego oka. Efektowne wizualnie tarcze mają symbolizować jedność z przyrodą i w zamyśle projektantów pokazują nieskazitelne piękno nieba, gór i ziemi.

Nowy zegarek GrandeMetre Blue Planet® Chronometre
Trzy unikatowe wzory tarcz, by ukazać piękno natury

Szczycąca się ponad stuletnią historią w dziedzinie zegarmistrzostwa, Doxa jest ulubioną marką wśród miłośników czasomierzy dzięki dobrej jakości i ponadczasowego wzornictwa swoich zegarków. W 2016 roku Doxa z dumą prezentuje trzy nowe modele Blue Planet® z kolekcji GrandeMetre, swojej flagowej kolekcji o wiecznej świetności. Każdy z nich ozdobiony jest charakterystyczną tarczą wykonaną z niebieskiego awenturynu, tygrysiego oka lub agatu, co stanowi kontynuację tradycyjnej elegancji tej kolekcji, oferując kolejne klasyczne dzieło roku.

Na zegarek Doxa Trofeo T-Master Limited Edition nr referencyjny D197BBO czekałem z dużą niecier-pliwością i zaciekawieniem. Wiąże się to z tym, że bardzo ciekawa jest konfrontacja opisu na podstawie materiałów prasowych z rzeczywi-stością. Na naszym portalu ukazał się w marcu bieżącego roku artykuł na temat tego właśnie modelu. Dziś możemy te informacje zweryfikować i porównać z rzeczywistością, a do-kładnie z zegarkiem, który trafił do naszej redakcji.