doxa grandemetre blueplaneteZapraszamy do obejrzenia video recenzji modelu GrandeMetre Blue Planet® Chronometer Automatic - jednego z trzech unikatowych modeli DOXA z flagowej kolekcji GrandeMetre, które zaprojektowane zostały specjalnie z okazji 125-lecia powstania marki. DOXA GrandeMetre Blue Planet® Chronometer Automatic (D198RTE) jest jednym z trzech unikatowych modeli DOXA z flagowej kolekcji GrandeMetre, które zaprojektowane zostały specjalnie z okazji 125-lecia powstania marki.

 

Każdy z zegarków z linii Blue Planet® ozdobiony został charakterystyczną tarczą wykonaną z innego drogocennego, półszlachetnego minerału — niebieskiego awenturynu, agatu oraz tygrysiego oka. Efektowne wizualnie tarcze mają symbolizować jedność z przyrodą i w zamyśle projektantów pokazują nieskazitelne piękno nieba, gór i ziemi.

 

 

 

Zobacz recenzję video DOXA GrandeMetre Blue Planet® Chronometer Automatic

W naszej video recenzji prezentujemy model z tarczą z tygrysiego oka przypominającą “zapierający dech w piersiach widok skalistych klifów i grzbietów gór pochłanianych przez czerwoną, gorącą lawę tuż po erupcji wulkanu”. Brzmi intrygująco? Co jeszcze kryje w sobie ten niepowtarzalny zegarek? Zapraszamy do obejrzenia video.