Teraz do każdego zegarka MASERATI zakupionego w wybranych salonach jubilerskich będzie można otrzymać gratis praktyczny i pojemny powerbank 2200 mAh z funkcją inteligentnego ładowania.

 

 

Zobacz kolekcję zegarków MASERATI w salonie lub online.

 

Przyjdź do salonu  objętego promocją. Zobacz bestsellerowe klasyczne modele zegarków MASERATI  z linii EPOCA  i  najnowsze sportowe wersje z m.in. z linii POTENZA i SORPASSO. Wybierz zegarek dla siebie. Doradca w salonie pomoże ci dobrać zegarek, który najlepiej trafi w Twoje gusta i będzie świetnie prezentować się na nadgarstku.

Kolekcje zegarków MASERATI  możesz zobaczyć również online na stronie Classic Watch.

ZEGARKI MASERATI

 

 Zobacz więcej zegarków MASERATI

Regulamin promocji: "Dodajemy mocy z zegarkami MASERATI."

 

I. Wprowadzenie

 1. Organizatorem promocji pod nazwą ,,Dodajemy mocy z zegarkami MASERATI.” (,,Promocja”) jest jedyny autoryzowany dystrybutor zegarków Maserati w Polsce CLASSIC WATCH Kwiatkowski Sp. Jawna z siedzibą w Katowicach (40-541), ul. Rzepakowa 2A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000118964, NIP: 9542410785, REGON: 277849189, („Organizator”).
 2. Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, będących konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c., którzy w okresie obowiązywania Promocji dokonają w wybranym salonie transakcji w postaci jednorazowego zakupu (stwierdzonego jednym paragonem) zegarka marki MASERATI.

 

II. Zasady promocji

 1. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakupów w wybranych salonach jubilerskich. Wykaz salonów objętych promocją w Załączniku nr 2 dołączonym do regulaminu.
 2. Promocja trwa od 19 lipca - 31 lipca 2017 roku.
 3. W ramach promocji do każdego zegarka MASERATI zakupionego w w/w salonach dodawany będzie pojemny powerbank 2200 mAh z funkcją inteligentnego ładowania. Specyfikacja powerbanku w Załączniku nr 1.
 4. Aby otrzymać powerbank gratis należy po dokonaniu zakupu wysłać skan lub zdjęcie paragonu do Organizatora promocji na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub MMS--em pod numer 578 500 122 wraz z danymi kontaktowymi (imię nazwisko, telefon kontaktowy, adres wysyłki).
 5. Uczestnik Promocji może wielokrotnie brać udział w Promocji w okresie jej obowiązywania, pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków określonych w niniejszym regulaminie.

 

III. Postanowienia końcowe

 1. Udział w Promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie każdorazowo ogłaszana na stronie internetowej pod adresem http://www.classicwatch.com.pl oraz udostępniana w formie pisemnej informacji w salonach.
 4. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna na stronie internetowej pod adresem: http://www.classicwatch.com.pl
 5. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.
 6. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 19 lipca 2017 roku.

 

Załącznik nr 1

Informacje techniczne:

Power Bank 2200 mAh, input 5V/500 mA (max), output 5V/1A (max), USB, micro USB, funkcja inteligentnego ładowania.
Materiał: platic
Wymiary urządzenia: 9,5 x 6,2 x 0,5 cm

 

Załącznik nr 2

Salony objęte promocją:

Salon JUBITOM, Poznań, Galeria Malta
Salon JUBITOM, Gdańsk, Galeria Bałtycka
Salon WIELGUS, Wałbrzych, Galeria Victoria

Drugi raz mam przyjemność obcować z zegarkiem marki Maserati. Marki motoryzacyjnej, której początki sięgają 1914 roku. Marki mającej na swoim koncie wiele sukcesów, a dziś budzącej emocje każdego miłośnika motoryzacji i nie tylko. Marki, która łączy nowoczesną technologię, sportowe osiągi, komfort i niepowtarzalną piękną włoską stylistykę.

Niedawno zajmowałem się eleganckim, ale i uniwersalnym modelem z naciągiem automatycznym. Dziś jest to czasomierz z tej samej eleganckiej i minimalistycznej linii Attrazione. Tym razem w wydaniu kwarcowym i z kopertą w kolorze różowego złota uzyskanym dzięki powłoce PVD.

Podczas tegorocznych targów Baselworld 2017 miłośnicy zegarków mieli doskonałą okazję, aby zobaczyć na żywo w jednym miejscu niemalże wszystkie oferowane dotychczas modele zegarków marki Maserati oraz nowości zaplanowane na ten rok. Czym w tym roku zaskoczy wielbicieli zegarków marka Maserati?


Maserati, synonim nowatorskiego stylu projektowania, mechanicznej perfekcji i bezkonkurencyjny symbol sportowego luksusu, prezentuje swoją nową kolekcję JESIEŃ - ZIMA 2016/2017: kolekcję unikatowych zegarków, które podkreślają sportowo-luksusowe DNA marki.


Wyrafinowana elegancja połączona z profilem i sportowymi osiągami samochodów z Trójzębem ożywa w dbałości o szczegóły i konstrukcji zegarka, tworząc idealne połączenie stylu oraz techniki. Styl vintage zostaje przeniesiony na nowe przedmioty: charakterystyczne kształty kopert, paski wyko-nane z perforowanej skóry, wydłużone indeksy i małe subtarcze sekundnika przypominają styl i wykoń-czenie z minionych dni.

 

Nowy model zegarka z automatycznym naciągiem i tarczą typu „skeleton” z kolekcji Maserati Epoca to innowacyjne połączenie pomiędzy przeszłością i przyszłością.

Mechanika spotyka się z elegancją w nowym zegarku, wyposażonym w mechanizm wykonany w technice szkieletowania z automatycznym naciągiem, należącym do kolekcji Epoca marki Maserati – kultowej włoskiej marki tworzącej luksusowe pojazdy sportowe.