Premiera biżuterii LA PETITE STORY na targach AMBERIF 2019 (zdjęcia)

#JesieńzChronostar – rozstrzygnięcie konkursu!
31 października 2018
Polo i zegarki MASERATI
19 kwietnia 2019

Na targach Amberif 2019 odbyła się premiera włoskiej marki biżuteryjnej LA PETITE STORY. LA PETITE STORY to biżuteria, dzięki której każdy może trzymać wspomnienia i emocje blisko siebie.

LA PETITE STORY to nowa marka „biżuterii sentymentalnej”, która debiutuje na polskim rynku. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki, charmsy powstały z myślą młodych, nowoczesnych i kreatywnych kobietach,które chcą w oryginalny sposób wyrażać siebie i to, co jest dla nich ważne.

Pierścionki, bransoletki, naszyjniki i kolczyki tworzą kolekcje biżuterii wyrażone różnymi formami i kombinacjami materiałów. Poszczególne elementy biżuterii zostały zaprojektowane tak, aby zrobić miejsce dla kreatywności zawsze inspirowanej krótkimi historiami z życia codziennego.

W świecie LA PETITE STORY, każda chwila, intensywne uczucie ma swój unikalny charms - zawieszkę, który pomaga zatrzymać emocje. Klejnot, który opowiada historie, codzienne emocje i specjalne wydarzenia warte zapamiętania (przyjaźń, miłość, rodzina, szczęście).

Biżuteria, która wyraża emocje

Każda historia jest wyjątkowa i pozostawia w naszej pamięci i sercu emocje. Z tych wszystkich momentów, „okruchów dnia”, powstała LA PETITE STORY Biżuterię zdolną opisać szczęśliwe chwile, uczucia i więzi, które chcemy zatrzymać blisko siebie.

FRIENDSHIP

Wspomnienie wyjątkowego czasu spędzonego razem, niezapomnianej imprezy, upominek na urodziny... Przyjaciel jest na zawsze.

MYSELF

Moje sukcesy, osiągnięcia, z których jestem dumna. To, co lubię i co jest dla mnie ważne. Wszystko, co czyni mnie wyjątkową osobą.

LOVE

Symbol uczucia, które nigdy nie wygaśnie. Głęboką miłość, wspólne chwile, radości i smutki, które dzielę z ukochanym.

FAMILY

Najcenniejsza wartość, która daje mi siłę. Mama, tata, dzieci... Zawsze razem.

DOG & KITTY

Mój niezawodny przyjaciel, najwierniejszy, najbardziej kochający... Mój czworonożny kumpel.
LA PETITE STORY współpracuje z OIPA, Międzynarodową Organizacją Ochrony Zwierząt, z inicjatywą „LA PETITE STORYLOVES DOG & KITTY". Celem jest wspieranie ważnych projektów i inicjatyw na rzecz chorych i porzuconych zwierzą

Le Petit Story na AMBERIF 2019 (galeria)

Le_petit_story_bizuteria_ambertif2019 (1)
Le_petit_story_bizuteria_ambertif2019 (2)
Le_petit_story_bizuteria_ambertif2019 (8)
Le_petit_story_bizuteria_ambertif2019 (6)
Le_petit_story_bizuteria_ambertif2019 (5)
Le_petit_story_bizuteria_ambertif2019 (9)
Le_petit_story_bizuteria_ambertif2019 (7)

Na targach Amberif 2019 odbyła się premiera włoskiej marki biżuteryjnej LA PETITE STORY. LA PETITE STORY to biżuteria, dzięki której każdy może trzymać wspomnienia i emocje blisko siebie.