Polo i zegarki MASERATI

Premiera biżuterii LA PETITE STORY na targach AMBERIF 2019 (zdjęcia)
20 marca 2019
Wyścigowa limitacja – Maserati LEGEND R8871638002
9 maja 2019

ROYALE to nowa linia zegarków MASERATI, które powstały z inspiracji fascynującym światem gry w polo.

Polo nie bez powodu długo uważana była za „grę królów”. W tę grę chętnie grali władcy, arystokracja, szlachta i oficerowie wielu narodów. Powstała na terenach Azji Środkowej (obecny Iran i Turkmenistan). Do Europy dotarła w XIX wieku, dzięki Brytyjczykom (a konkretnie wojskom brytyjskim), którzy poznają jej zasady stacjonujące w Indiach.

Polo zawsze był sportem, który fascynuje i kojarzy się z ekskluzywnym, eleganckim stylem życia. Reprezentuje także pozytywne wartości, takie jak tradycja, sportowa rywalizacja, która oparta jest na zasadach fair play.

zegarek-maserati-royale-R8871637001_1
zegarek-maserati-royale-polo-R8851137003_6
zegarek-maserati-polo-royale-R8853137502_6
zegarek-maserati-royale-R8851137004_1
Zobacz całą kolekcję zegarków MASERATI ROYALE

Zegarki jak drużyna polo

Najstarsza zespołowa gra świata stała się inspiracją dla projektantów zegarków Maserati. w ten sposób powstało piętnaście całkowicie nowych modeli chronografów ROYALE i zegarków 3H w kopertach o średnicy 45 mm i 38 mm. Zegarki ozdobione są charakterystycznymi cechami graficznymi i stylistycznymi, które są atrybutami tej królewskiej dyscypliny sportowej. Duże cyfry na tarczy wskazujące godziny od pierwszej do czwartej są nawiązaniem do numerów czterech graczy w drużynie polo. Paski skórzane i paski nato ze skórzaną podszewką utrzymana w charakterystycznych odcieniach granatu i szarości.

Jak widać Maserati ROYALE to nie tylko luksusowe czasomierze, ale także perfekcyjna drużyna, która dostosowuje się do każdego wyglądu i dodaje sportowego i wytwornego charakteru każdej stylizacji.

Limitowana edycja

Dla kolekcjonerów marka przygotowała specjalną, limitowaną edycję zegarka dedykowanego turniejowi Maserati Polo Tour 2019. Limitowany zegarek posiada dużą kopertę 45 mm i pasek nato wykonanym w kultowych kolorach zespołu polo Maserati.
Model dostępny jest w ograniczonej edycji — jedynie 2019 numerowanych egzemplarzy na cały świat. Sprzedawany jest w specjalnym opakowaniu z dodatkowym skórzanym paskiem.

Zobacz w sklepie zegarek Maserati POLO TOUR

ROYALE to nowa linia zegarków MASERATI, które powstały z inspiracji fascynującym światem gry w polo.