O marce David Daper

Marka David Daper pojawiła się na rynku zegarmistrzowskim niedawno, jednak zdążyła już podbić serca wielu Klientów zaintrygowanych nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem zegarków. Marka zrodziła się z pragnienia stworzenia modnych, lifestyle'owych zegarków, dedykowanych współczesnemu pokoleniu. Szwajcarski kunszt oparty na wielowiekowej tradycji zegarmistrzowskiej, połączony z inspiracją współczesnym, mobilnym stylem życia, dał w efekcie czasomierz na miarę XXI-wiecznego odbiorcy. Zespół pracowników David Daper tworzą młodzi, kreatywni i pełni pasji do sztuki zegarmistrzowskiej ludzie, którym opuszczające manufakturę zegarki zawdzięczają nie tylko niepowtarzalny wygląd, lecz także utrzymanie najwyższych standardów szwajcarskiej jakości.


Szwajcarski design


Szwedzki minimalizm jest wszechobecny. A co powiesz na minimalizm rodem ze Szwajcarii, którego jedynym wyróżnikiem jest niebanalny, przykuwający wzrok kształt? To właśnie minimalistyczne projekty David Daper radzą sobie bez zbędnych ozdobników. Prostokątna koperta o zaokrąglonych krawędziach jest znakiem rozpoznawczym zegarków David Daper. Niewiele elementów projektu, perfekcja wykonania i kształt bez dyktatu pozwoliły stworzyć miejski, stylowy zegarek, odpowiadający potrzebom młodej generacji. Jego ponadczasowa elegancja hipnotyzuje i zachwyca.


Szwajcarskie wykonanie


Rozpoznawalne i cenione miano Swiss Made to swoista wizytówka zegarków David Daper. Szwajcarski mechanizm gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę czasomierzy, składanych w pracowni w Szwajcarii przez zegarmistrzów, którzy nie tylko znają tajniki najlepszej sztuki zegarmistrzowskiej, lecz także są wyposażeni w narzędzia umożliwiające bieżącą kontrolę jakości i odporności na wodę. Starannie wybrane, najwyższej jakości surowce oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne zapewniają niezawodne użytkowanie zegarków David Daper.