SCOVILL z kopertą wykonaną z brązu - jubileuszowa limitacja marki Ingersoll

SCOVILL z kopertą wykonaną z brązu - jubileuszowa limitacja marki Ingersoll

SCOVILL z kopertą wykonaną z brązu - jubileuszowa limitacja marki Ingersoll

Wkrótce w sprzedaży na rynku polskim  pojawi się limitowany model zegarka Ingersoll, który powstał z okazji 125-lecia istnienia marki. SCOVILL I05002 z kopertą wykonaną z brązu.

Koperta zegarka Scovill wykonana jest z brązu. Brąz to dość charakterystyczny i wyjątkowy materiał. Z upływem czasu na jego powierzchni pojawia się patyna, która nadaje zegarkowi unikalnego
i szlachetnego wyglądu vintage. Co to w praktyce oznacza?  Nie będzie dwóch identycznych czasomierzy, ponieważ na każdej kopercie patyna tworzy się w inny sposób. Każdy limitowany będzie wyglądał nieco inaczej, a każdy właściciel jubileuszowego zegarka SCOVIL będzie mógł mieć pewność, że nie ma na świecie drugiego takiego samego modelu.

Ingersoll Scovill


Brązowa koperta to nie jedyna rzecz, na jaką warto zwrócić uwagę  w tym modelu zegarka. Zegarek dostępny będzie na pasku wykonanym ze skóry wytworzonej w renomowanej chicagowskiej garbarni Horween, która od ponad 100 lat wytwarza skóry, które uznawane są za jedne  z najlepszych na świecie.  Skóry w Horween wykonywane są wg tradycyjnych metod, ręcznie — tak samo, jak wiele pokoleń temu. Do zegarka dołączony jest również drugi pasek wymienny- typu NATO.

Ten unikalny czasomierz dostępny jest w limitowanej edycji — wyprodukowano jedynie 125 sztuk na świat. Zegarek sprzedawany będzie w pięknym drewnianym pudełku, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

 (144)    (0)

Śledź nas na:

Newsletter