MAREA SMART WATCH B57002/1

B57002/1

259,00 zł
z VAT

MAREA SMART WATCH B57002/1

259,00 zł

Dane szczegółowe

Kolekcja / Linia FITNESS
Typ szkła Mineralne
Pasek/Bransoleta Silikonowy
Mechanizm SMART WATCH
Wodoszczelność IP 68
Funkcje Łączność z telefonem (funkcje smart)

Więcej informacji

Marea B57002

Wybór tarczy zegarka

Możesz dostosować wygląd zegarka do swojego indywidualnego stylu, tak aby informacje wyświetlane na głównym ekranie tworzyły estetyczny wyraz dokładnie tak, jak Ci to osobiście odpowiada.

Nie przeszkadzaj sobie w wykonywaniu zadań

Zawsze możesz mieć dostęp do informacji o przychodzących połączeniach i czytać wiadomości, które dostajesz na telefon, nawet wtedy, gdy został odłożony gdzieś w pobliżu z wyłączonym sygnałem dźwiękowym.

Marea B57002

Kontrola codziennych aktywności

Nawet zwyczajne, codzienne aktywności, to ruch, którego potrzebuje Twój organizm. Możesz mieć pełną świadomość czy dynamika tych działań, jest wystarczająca, by prawidłowo zadbać o swoje zdrowie. Licznik kroków, kontrola przebytego dystansu i licznik kalorii, to funkcje, które łatwo pozwolą Ci ocenić, ile energii poświęcić jeszcze na dodatkowe ćwiczenia.

Zdrowie i serce pod kontrolą

Warto mieć pod kontrolą procesy tego najważniejszego w naszym ciele organu. Zegarek pozwoli Ci wygodnie monitorować pracę Twojego serca. W każdej chwili możesz sprawdzić ciśnienie, wartość tętna oraz poziom natlenienia krwi.

Marea B57002

Wybieraj muzykę dookoła siebie

Czasem urocze chwile zaskakują na tyle szybko, że nie jest łatwo dopasować otaczające Cię brzmienia do aktualnego nastroju. Telefon nie zawsze jest pod ręką, za to zegarek możesz mieć zawsze przy sobie. Zawsze też możesz użyć funkcji "Nie przeszkadzać", a wtedy już nic nie zakłóci dźwięków muzyki.

©CLASSIC WATCH KWIATKOWSKI SP. JAWNA

Wykonanie: sklepyps.pl