MAREA SMART WATCH B60002/5

B60002/5

4 Przedmioty

320,00 zł
z VAT

MAREA SMART WATCH B60002/5

320,00 zł

Dane szczegółowe

Kolekcja / Linia ACTIVE
Typ szkła Mineralne
Pasek/Bransoleta Silikonowy
Mechanizm SMART WATCH
Wodoszczelność IP 68
Funkcje Łączność z telefonem (funkcje smart)

Więcej informacji

Marea B60002

Kontrola codziennych aktywności

Nawet zwyczajne, codzienne aktywności, to ruch, którego potrzebuje Twój organizm. Możesz mieć pełną świadomość czy dynamika tych działań, jest wystarczająca, by prawidłowo zadbać o swoje zdrowie. Licznik kroków, kontrola przebytego dystansu i licznik kalorii, to funkcje, które łatwo pozwolą Ci ocenić, ile energii poświęcić jeszcze na dodatkowe ćwiczenia.

Nie przeszkadzaj sobie w wykonywaniu zadań

Zawsze możesz mieć dostęp do informacji o przychodzących połączeniach i sprawdzać wiadomości, które dostajesz na telefon, nawet wtedy, gdy został odłożony gdzieś w pobliżu z wyłączonym sygnałem dźwiękowym. Kiedy tylko chcesz aktywować zegarek, wystarczy, że przekręcisz nadgarstek.

Marea B60002

Wybór tarczy zegarka

Możesz dostosować wygląd zegarka do swojego indywidualnego stylu, tak aby informacje wyświetlane na głównym ekranie tworzyły estetyczny wyraz dokładnie tak, jak Ci to osobiście odpowiada.

Zdrowie i serce pod kontrolą

Warto mieć pod kontrolą procesy tego najważniejszego w naszym ciele organu. Zegarek pozwoli Ci wygodnie monitorować pracę Twojego serca. W każdej chwili możesz sprawdzić poziom swojego ciśnienia, wartość tętna oraz poziom natlenienia krwi.

Marea B60002

Monitor snu

Ustaw funkcję monitorowania snu i sprawdzaj czy w trakcie nocy zapewniasz sobie wystarczającą ilość i jakość snu. Dzięki tej funkcji zbadasz jakość wypoczynku, którą zapewniasz swojemu organizmowi.

©CLASSIC WATCH KWIATKOWSKI SP. JAWNA

Wykonanie: sklepyps.pl